Obsah fóra Bezpe?nostní agentura ALWAS MATY security s.r.o. Bezpe?nostní agentura ALWAS MATY security s.r.o.
DISKUSNÍ FÓRUM O BEZPE?NOSTI A ZABEZPE?OVACÍ TECHNICE.

FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

RP SECURITY

Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Bezpe?nostní agentura ALWAS MATY security s.r.o. -> Nekalé praktiky bezpe?nostních agentur v??i zam?stananc?m.
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
JARDA

PříspěvekZaslal: so květen 10, 2014 8:55 pm    Předmět: RP SECURITY Citovat

Dobry den.Chtel bych upozornit na nekale praktiky RP security.Majitel jisty Radovan Panacek z Prahy.Zhruba pred rokem jsem nastoupil pro pobocku v Plzni.Tam to ma na starost Prokop Stanislav.Nastoupil jsem na objekt a smlouvu nedostal hned.Bylo mi receno az dolozim rejstrik trestu a ze trva pripravit smlouvu.Pouze vymluvy protoze seriozni firma da smlouvu v den nastupu.Domluva s panem Prokopem byla na 65kc hodinu.zhruba po tydnu jsem skoncil a jelikoz jsem chtel byt ferovej odslouzil jsem jeste dve sestihodinove smeny.na Plaze v jedne prodejne.Kdyz jsem skoncil tak penize nikde.bylo mi nejprve receno Prokopem ze to trva.Volal sem mu jeste nekolikrat porad se vymlouval.Tak sem volal Panackovi slibil ze se na to podiva a pak uz nezvedal telefon.zkousel jsem volat bs Primm jelikoz Rp je subdodavatel pracujici pro Primm.Tam mi bylo receno ze nic nezmuzou.Vzal sem si cislo do uctarny bs Primm jestli probehla platba za mnou odslouzene hodiny na ucet Rp.Bylo mi potvrzeno ze ano.Volam Prokopa ze se na to podiva a uz nebral telefon nikdo.Proto chci upozornit ostatni at jim take nenalitnou.Jeste stejnou zkusenost jsem mel na Hotelu Voronez Brno.Nazev ochranky nevim ale tam byl vedouci Pavel Baru.Mel jsem se poucit hned z prvni zkusenosti ale kdyz clovek praci potrebuje tak nepremysli o smlouve jestli ji dostane hned.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Bezpe?nostní agentura ALWAS MATY security s.r.o. -> Nekalé praktiky bezpe?nostních agentur v??i zam?stananc?m. Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

Přejdi na: