Obsah fóra Bezpe?nostní agentura ALWAS MATY security s.r.o. Bezpe?nostní agentura ALWAS MATY security s.r.o.
DISKUSNÍ FÓRUM O BEZPE?NOSTI A ZABEZPE?OVACÍ TECHNICE.

FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Pomohl mi bezpe?nostní pracovník....

Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Bezpe?nostní agentura ALWAS MATY security s.r.o. -> Uškodila mi bezpe?nostní agentura nebo jejich pracovníci.
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

Už vám n?kdy pomohla bezpe?nostní agentura, její zam?stnanci v nebezpe?né situaci, nebo i jinak?
Ano, byl jsem v nebezpe?í a zachránili m?.
50%
 50%  [ 1 ]
Ano, pomáhají m? pr?b?žn?, svými povinnostmi i nad rámec smlouvy.
0%
 0%  [ 0 ]
Ne, ješt? jsem to nepot?eboval.
50%
 50%  [ 1 ]
Ne, nepomohli mi, byl jsem ve špatné a nebezpe?né situaci a d?lali že to nevidí a odešli.
0%
 0%  [ 0 ]
Celkem hlasů : 2

Autor Zpráva
admin
Site Admin

PříspěvekZaslal: ne červenec 08, 2007 11:23 am    Předmět: Pomohl mi bezpe?nostní pracovník.... Citovat

Stalo se vám n?kdy, že vám pomohl bezpe?nostní pracovník s vaším problémem? Pod?lte se s námi o tuto situaci...
Brooky

PříspěvekZaslal: so říjen 16, 2010 8:24 am    Předmět: Citovat

Ano, m? už strážníci této bezpe?nostní agentury pomohli a jsem jim za to do dnes vd??ná. Pronajímala jsem byt, oficiální cestou p?es realitní spole?nost, takže jsem p?edpokládala, že m?j podnájemník bude dostate?n? prov??ený. Opak byl pravdou. Z podnájemníka se za dva m?síce vyklubal p?kný podvodník, který neplatil nájem. Na mou n?kolikátou výzvu nereagoval a byt odmítl opustit. Když tohle zavoláte na Polici ?R, tak se vám vysm?jí. Protože aby p?ijeli do mého bytu a podnájemníka vyst?hovali, musel by mi nejd?íve fyzicky ublížit. Takže nezbývalo nic jiného, než pomoc ze soukromého sektoru. Zavolala jsem na bezpe?nostní agenturu, p?ijeli t?i „vystrojení“ strážníci jako moje ochranka a pomohli mi celou situaci vy?ešit. Ten pocit bezpe?í, který mi dali je k nezaplacení!!!!! Very Happy Very Happy Very Happy Z podnájemníka se nakonec vyklubal hledaný ze Slovenska, který „jel“ v daleko horších v?cech, než neplacení podnájmu… Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
admin
Site Admin

PříspěvekZaslal: so říjen 16, 2010 9:54 am    Předmět: Citovat

No jo, to znám, ?lov?k zavolá na P?R že má problém a jejich odpov?? na všechno je: zavolejte až vás napadnou, do té doby s tím nem?žeme nic d?lat.
Holt:"pomáhat a chránit"
To už je lepší ta m?stská... ta alespo? má zájem n?co d?lat. Surprised
empireo
Je tady ?asto

PříspěvekZaslal: so listopad 20, 2010 1:42 pm    Předmět: Citovat

Spis zalezi konkretne na lidech , mam dobre zkusenosti s policii CR i s mestskou , ochotni , hned vse resi i nad ramec toho , nez by museli atd. a pak jsou ty spatne zkusenosti , kdy nereaguji nebo prijedou az za hodinu , ale me zkusenosti jsou spis pracovniho razu , nez soukromeho.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
admin
Site Admin

PříspěvekZaslal: so listopad 20, 2010 5:03 pm    Předmět: Citovat

empireo napsal:
Spis zalezi konkretne na lidech , mam dobre zkusenosti s policii CR i s mestskou , ochotni , hned vse resi i nad ramec toho , nez by museli atd. a pak jsou ty spatne zkusenosti , kdy nereaguji nebo prijedou az za hodinu , ale me zkusenosti jsou spis pracovniho razu , nez soukromeho.

No já to znám z obou pohled? a je to o lidech, záleží jaký je policista, to je má zkušennost, ale bohužel za mých cca 20 let praxe s bezpe?ností a i b?žný ob?an jsem spíše zklamán... Cool
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Bezpe?nostní agentura ALWAS MATY security s.r.o. -> Uškodila mi bezpe?nostní agentura nebo jejich pracovníci. Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

Přejdi na: